Nowe Ninja Gaiden przeleje cysterny krwi

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Nowe Ninja Gaiden przeleje cysterny krwi - gamedot.pl

Mordowanie wszystkiego co tylko pojawi się na ekranie to zawsze miły sposób na spędzenie popołudnia, wieczora, weekendu.

 

Yaiba: Ninja Gaiden Z to tytuł przygotowywany przez Keijiego Inafune (twórcę takich serii jak Mega Man, Onimusha czy Dead Rising) dla Tecmo Koei, właścicieli słynnej wśród fanów slasherów marki Ninja Gaiden.

 

Bohater gry, tytułowy Yaiba Kamikaze stracił ramię, oko i życie w pojedynku z Ryu Hayabusą (protagonistą poprzednich odsłon Ninja Gaiden) i teraz, jako ożywiony pół-cyborg ma zamiar się zemścić. Jak widać jest bardzo, bardzo zły:

 

W 30 sekund prezentacji widać więcej krwi niż w niejegnej produkcji. Rysunkowa oprawa, przeciwnicy składający się z cyborgów i zombie oraz jaskrawe barwy tworzą bardzo dynamiczne widowisko. Ciekawe tylko czy uda się tę grę na tyle wypromować, by zwróciły na nią uwagę nie tylko osoby zainteresowane gatunkiem.

 

Yaiba: Ninja Gaiden Z ukaże się w drugim kwartale przyszłego roku na PS3, X360 i PC.   

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Just Dance 2020 PS4

Just Dance 2020 PS4

Zbierz znajomych i rodzinę i tańczcie, jakby nikt nie patrzył z Just Dance 2020! Numer 1 w kategorii gier muzycznych w historii*! Ponad 67 milionów sprzedanych egzemplarzy**! Nowa...

199,99Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl