Nowe gry z Batmanem?! Warner Bros. widzi nieograniczone możliwości

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Nowe gry z Batmanem?! Warner Bros. widzi nieograniczone możliwości - gamedot.pl

Gra Batman: Arkham Knight zakończyła pewną historię – pewien cykl. Mimo to postać Mrocznego Rycerza może pojawić się przy innych projektach. Oczywiście mówimy tu o poważnych przedsięwzięciach. Tytułach, jakie wykorzystują jedną z kluczowych marek dla wydawnictwa Warner Bros..

 

Ames Kirshen – boss dla dywizji związanej z grami – nie chce jeszcze mówić o konkretach, ale postać Batmana bez wątpienia oferuje nieograniczone możliwości. Przy nowym projekcie szanujemy fundamentalne założenia uniwersum, a jednocześnie otwieramy się na nowe rzeczy - choćby aspekty narracyjne.

 

Kirshen wspomina też o konieczności posiadania odpowiedniego talentu developerskiego. To musi być projekt od ludzi, którzy reprezentują sobą pasję, zaangażowanie. Potrafią przedstawić pewną wizję.

 

Źródło: Gamespot

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]