• Strona główna
  • Newsy
  • Dlaczego nabywca the nathan drake collection nie zagra w uncharted: golden abyss?

Dlaczego nabywca The Nathan Drake Collection nie zagra w Uncharted: Golden Abyss?

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Dlaczego nabywca The Nathan Drake Collection nie zagra w Uncharted: Golden Abyss? - gamedot.pl

Uncharted: Golden Abyss to jeden z projektów, jakie mają przyciągać nas do konsolki PS VITA. Dlaczego dzieło ekipy Sony Bend nie zostało wpakowane do wydania The Nathan Drake Collection? Naughty Dog przyznaje, że analizowano wszystkie opcje, ale ostatecznie odświeżono tylko główną trylogię. Albowiem to ona przedstawia wątki, jakie prowadzą nas prosto do wyczekiwanego - zaplanowanego na marzec 2016 - Uncharted 4.

 

Złota Otchłań w pewnym sensie nie pasuje do głównej narracji. Tytuł opowiada historię, jaka została ulokowana jeszcze przed pierwszym Uncharted. Oczywiście można kręcić nosem na wyjaśnienia ND. Niektórzy już uważają, że zawsze można przygotować odseparowany remaster i zarobić dodatkowe pieniądze. Wszak Gravity Rush (także w ujęciu całej marki) bezproblemowo przenosi się z handhelda na PlayStation czwartej generacji.

 

 

Warto pamiętać, że z The Nathan Drake Collection... wycięto wszelkie komponenty sieciowe. Kalifornijska ekipa, a właściwie community strategist Arne Meyer mówi o chęci utrzymania aktualnej społeczności graczy. Nikt nie chce jej rozdrabniać na mniejsze grupki. Obecnie mamy ludzi, którzy wybierają MP z Uncharted 2; inne osoby wolą nowsze tryby wieloosobowe (te z „trójki”).

 

I jeszcze jedno: The Nathan Drake Collection zagwarantuje nam dostęp do bety przy Uncharted 4.

 

Źródło: PSLS.net

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]