• Strona główna
  • Newsy
  • Nowa modyfikacja do wiedźmina 3 odblokowuje dostęp do ukrytej lokacji i pozwala stoczyć pojedynek z klonem geralta

Nowa modyfikacja do Wiedźmina 3 odblokowuje dostęp do ukrytej lokacji i pozwala stoczyć pojedynek z klonem Geralta

YASIU - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

 

Pomimo dwóch lat na karku moderzy w dalszym ciągu nie przestają rozwiajć trzeciego Wiedźmina. Tym razem zmian doczekała się pewna lokacja dotychczas oficjalnie nie dostępna w grze.

Konkretniej chodzi o ukryte jaskinie znajdujące się wewnątrz tzw. Diablego Dołu znanego z Velen. Co prawda dzięki specjalnemu poleceniu wpisywanemu w linii komend mogliśmy uzyskać do nich dostęp, jednak w środku panowała kompletna pustka, a sama lokacja wyglądała na nie ukończoną. 

Teraz za sprawą modera o nicku SkacikPL nie tylko otrzymaliśmy do niej nieskrępowany dostęp, ale została także w pełni wyposażona oraz dodano do niej postaci m.in. alchemika Thaddeusa i najemniczki Victori (mogącej nam towarzyszyć w trakcie eksploracji) oraz Saski i Iorwerha z Wiedźmina 2. 

Wielką wadą jest fakt, że obecnie nie możemy z nimi porozmawiać, lecz zapewne zmieni się to w kolejnej wersji modyfikacji.

Co ciekawe aktywując jeden ze znalezionych kamieni możemy stoczyć pojedynek z... klonem Geralta posiadającym dokładnie takie same umiejętności, a nawet broń co prawdziwa wersja.

Moda pobierzemy z tej strony.

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Uncharted 4 PS4 (gra używana)

Uncharted 4 PS4 (gra używana)

Wyrusz w kolejną szaloną podróż wraz z Nathanem Drake`em i jego przyjaciółmi. Rusz tropem słynnego niegdyś pirata Henry’ego Avery’ego w celu odnalezienia ukrytego przez niego skarbu....

99,00Do sklepu

0 Komentarzy