Nocna premiera Star Wars Battlefront w poznańskim sklepie Gamedot

memphis - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Nocna premiera Star Wars Battlefront w poznańskim sklepie Gamedot - gamedot.pl

Zapraszamy wszystkich fanów Gwiezdnych Wojen (i nie tylko) na nocną premierę gry Star Wars Battlefront. Już 19 listopada, minutę po północy uruchomimy dla Was sprzedaż gry. Jeżeli chcecie poczuć potęgę Ciemnej Strony Mocy najszybciej jak to możliwe, to wpadnijcie do nas po swój egzemplarz Battlefronta.

 

Premiera odbędzie się w nocy z 18 na 19 listopada w sklepie Gamedot w Centrum Handlowym Tesco przy ul. Opieńskiego 1. Śledźcie wiadomości na portalu, koniecznie zapiszcie się na wydarzenie na facebooku i zapraszajcie znajomych. 

 

A teraz UWAGA! Mamy dla Was coś specjalnego - olbrzymi model X-Winga! Jeżeli chcecie go zgarnąć to zapiszcie się na wydarzenie nocnej premiery na FB i pokażcie nam jakimi fanami Gwiezdych Wojen jesteście. Możecie wrzucać tam swoje zdjęcia w przebraniu, zdjęcia swoich gwiezdnowjoennych kolekcji i tego co Wam jeszcze przyjdzie do głowy. Żeby wyeliminować oszustów, na każdym zdjęciu musi być biała kartka z napisem GAMEDOT. Do dzieła padawani. X-Wing już czeka. Zwycięzcę ogłosimy na nocnej premierze. Zdjecia możecie wrzucac do końca dnia 18 listopada.

 

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Marvel Avengers XONE

Marvel Avengers XONE

Marvel's Avengers umożliwia graczom spełnienie bohaterskich marzeń. Niesamowita fabuła i ciągle rozrastające się uniwersum łączą się z rozgrywką w świecie Avengersów. Opanuj wyjątkowe...

249,00Do sklepu

0 Komentarzy

memphismemphis

Zdecydowanie pecetowiec. Potrafi przeżyć bez konsoli aczkolwiek ubóstwia te przenośne (szczególnie Nintendo). Fan Gwiezdnych Wojen, sportów ekstremalnych, maratończyk.Wciąż ma nadzieje, że zostanie profesjonalnym graczem.

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl