Nocna premiera gry Fallout 4 w poznańskim Gamedocie!

memphis - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Nocna premiera gry Fallout 4 w poznańskim Gamedocie! - gamedot.pl

Premiera Fallouta 4 już w najbliższy wtorek. Wielu z Was na pewno nie może się już doczekać chwili, w której chwycicie w ręce swój egzemplarz gry. Dlatego specjalnie dla Was, razem z Poznańską Gildią Graczy przygotowaliśmy nocną premierę w naszym sklepie w Poznaniu, na której będziecie mogli kupić Fallouta już minutę po północy. Na przybyłych czekają falloutowe atrakcje oraz konkurs, który ogłosimy jeszcze dziś. Do wygrania między innymi kupony zniżkowe na grę Fallout 4.

 

Zapraszamy wszystkich już w najbliższy poniedziałek o godzinie 23:00 do sklepu Gamedot w Centrum Handlowym Tesco przy ul. Opieńskiego 1. Śledźcie wiadomości na portalu i koniecznie zapiszcie się na wydarzenie na facebooku i zapraszajcie znajomych. Do zobaczenia.

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

memphismemphis

Zdecydowanie pecetowiec. Potrafi przeżyć bez konsoli aczkolwiek ubóstwia te przenośne (szczególnie Nintendo). Fan Gwiezdnych Wojen, sportów ekstremalnych, maratończyk.Wciąż ma nadzieje, że zostanie profesjonalnym graczem.

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]