• Strona główna
  • Newsy
  • No mario's sky: niezależne studio stworzyło platformówkę na bazie tytułu hello games

No Mario's Sky: niezależne studio stworzyło platformówkę na bazie tytułu Hello Games

ruthless - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
No Mario's Sky: niezależne studio stworzyło platformówkę na bazie tytułu Hello Games - gamedot.pl

Każdy remix, cover czy remake ma to do siebie, że jest raczej formą odtworzenia wyjątkowo udanych dzieł. Opisywany przypadek zdecydowanie nie wpisuje się w tę regułę. No Man's Sky okazało się wielkim rozczarowaniem, lecz w związku z ogromnymi oczekiwaniami sprawa odbiła się szerokim echem w branży. Czteroosobowe studio ASMB Games postanowiło stworzyć swoją własną grę korzystając z chwilowego zamieszania wokół tytułu Hello Games.

 

Uruchamiając No Mario's Sky wcielimy się w postać dobrze znanego nam hydraulika. Naszym zadaniem stanie się podróżowanie pomiędzy planetami oraz ich eksploracja. W tym celu będziemy poruszać się pieszo bądź usiądziemy za sterami statku kosmicznego.

 

No Mario's Sky jest tak dokładnym odwzorowaniem pierwowzoru, że pojawia się w nim również szereg problemów technicznych. Gracze skarżą się na kłopoty ze sterowaniem oraz modelem poruszania się postaci. Grę możecie pobrać z oficjalnej strony autorów.

 

źródło: ign.com

 

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

ruthlessruthlessPrzez lata aktywny, walczący o najwyższe laury i wielkie pieniądze gracz Call of Duty. Obecnie strzela w Counter-Strike’a, tym razem już tylko dla rang i skinów. Uzależniony od muzyki pasjonat dobrego kina, a także zapalony sneakerhead.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]