• Strona główna
  • Newsy
  • No man’s sky: zapowiadane nowe atrakcje chyba nie są tym, czego oczekiwaliśmy

No Man’s Sky: zapowiadane nowe atrakcje chyba nie są tym, czego oczekiwaliśmy

ruthless - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
No Man’s Sky: zapowiadane nowe atrakcje chyba nie są tym, czego oczekiwaliśmy - gamedot.pl

No Man’s Sky było najbardziej wyczekiwanym tytułem tego sezonu. Po premierze okazało się, że proceduralnie generowany wszechświat nie jest tak różnorodny i nudzi się po kilku godzinach. Dodatkowo gracze borykali się z problemami natury technicznej. Najpierw twórcy postanowili rozwiązać tę drugą kwestię, a następnie zapowiedzieli sukcesywne rozszerzanie możliwości oferowanych przez grę. Właśnie dowiedzieliśmy się od czego planują oni rozpocząć swoją ofensywę.

 

Autor muzyki do No Man’s Sky, Paul Weir zapowiedział, że pracuje nad nową ścieżką dźwiękową do gry. Czy naprawdę tak mają wyglądać te przełomowe zmiany, którymi twórcy chcą zawalczyć o utraconych graczy? Co jak co, ale dotychczasowa ścieżka dźwiękowa była jedną z największych zalet gry. Niewykluczone, że to klimatyczna muzyka odwodziła graczy od chęci odinstalowania gry jeszcze wcześniej.

 

źródło: gamerant.com

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

ruthlessruthlessPrzez lata aktywny, walczący o najwyższe laury i wielkie pieniądze gracz Call of Duty. Obecnie strzela w Counter-Strike’a, tym razem już tylko dla rang i skinów. Uzależniony od muzyki pasjonat dobrego kina, a także zapalony sneakerhead.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]