„No Man's Sky było błędem” - ogłosił Twitter Hello Games

Piechol - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

No Man's Sky okazało się totalną klapą. Obiecywano nieskończony (prawie) wszechświat do eksploracji, interakcję z innymi graczami, bronie, walki w statkach kosmicznych, handel, obce rasy z własnymi zwyczajami, kulturą i Bóg wie czym jeszcze. To co faktycznie dostaliśmy okazało się tylko ułamkiem tego co zostało nam obiecane. Nic dziwnego, że do Sean'a Murraya przylgnęła łatka kłamcy. Tak po prostu. Został on zasypany lawiną krytyki, widocznie jego wizja przerosła to co faktycznie można było osiągnąć w takim czasie w przypadku tej gry, jednak fala niezadowolenia nabywców okazała się zbyt duża. Konto na Twitterze studia Hello Games pokazało taki oto wpis.

 

 

No Man's Sky było błędem. Oczywiście wpis ten został szybko usunięty i konto wzięte pod lupę, pierwsze informacje zrzucają winę na zhakowanie konta na Twitterze, jednak póki co nie jest to informacja pewna. Zapewne z czasem dowiemy się, czy może to Sean Murray zaliczył tego dnia konkretnego doła i postanowił przelać to na forum publiczne.


 

Źródło: Twitter.com

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

PiecholPiecholGra odkąd pamięta. Prawdziwy pasjonat gier wideo. Bardziej narratywista, niż ludolog, jednak nie przejdzie obojętnie obok żadnej gry wartej uwagi. Fanboy konsol wszelakich, sporadycznie grywa też na innych sprzętach. Marzy o tworzeniu gier.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]