Nie zgadniecie, która część SimCity jest najpopularniejsza

Parsec - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Nie zgadniecie, która część SimCity jest najpopularniejsza - gamedot.pl

Jak myślicie, która część serii gier ekonomicznych jest najpopularniejsza? Świetna czwórka? Może kultowe 3000? A może Sim City: Societies?( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

Na pewno nie jest to reboot serii z 2013 roku, a... wersja na telefony komórkowe – SimCity BuildIt!

 

Jak na razie w darmową grę od EA zagrało 40 milionów użytkowników Androidów i iOS, co deklasuje wersje pecetowe gier kilkukrotnie. Oczywiście, pomiędzy grami na komórki i PC nie można postawić znaku równości, jednak sam wynik jest wart uwagi.

 

SimCity BuildIt łączy elementy standardowe dla serii z typową mechaniką gier facebookowych i mobilnych – naszym głównym przeciwnikiem i sojusznikiem jest czas – to dzięki niemu nasze zasoby odnawiają się, sprawiając, że możemy podejmować kolejne akcje.

 

Autorzy chwalą się, że gra jest łatwa w obsłudze i nie zmusza gracza do zakupowania usprawnień poprzez mikrotransakcje. W skrócie: po osiągnięciu pewnego poziomu nasza prędkość rozwoju spada, ale dalej możemy cieszyć się z kolejnych logowań co kilka godzin.

 

 

 

Źródło: toucharcade

2 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Gra Yooka-Laylee I Niezdobyta Forteca Xone

Gra Yooka-Laylee I Niezdobyta Forteca Xone

Yooka-Laylee i Niezdobyta Forteca to całkiem nowa platformowa przygoda od twórców Donkey Kong Country. Gdy Capital B – arcywróg dwójki przyjaciół – snuje intrygi, muszą raz jeszcze...

49,00Do sklepu

2 Komentarze

awatar
Yuan (gość) 6 lat temu

Już myślałem, że SimCities:Skylines :P

0 Odpowiedz
awatar
sokool (gość) 6 lat temu

grałem w tę wersję mobi i powiem krótko... nudna jak flaki z olejem

0 Odpowiedz
ParsecParsecMiłość do gier PC-towych wyssał z mlekiem matki. Amator gier wszelakich, a w szczególności gier ekonomicznych i Guild Wars. Początkujący badacz kultury graczy komputerowych, ale tylko po godzinach i przy dobrym piwie.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl