Neon Chrome już od dziś do pobrania!

Piechol - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Neon Chrome już od dziś do pobrania! - gamedot.pl

Neon Chrome to klimatyczna strzelanka indie z widokiem z góry, która może okazać się czymś więcej niż tylko typowym indykiem jakich wiele. Zadaniem gracza jest tutaj wspinanie się na szczyt wieżowca, przy czym każda kolejna kondygnacja pełni tutaj rolę nowego poziomu. Levele są generowane losowo, więc każde kolejne posiedzenie z grą z założenia powinno być inne. Możemy ulepszać postać, podbijać statystyki, a to wszystko za sprawą cybernetycznych implantów, jakie aplikuje sobie główny bohater. Oprócz tego, że możemy przejść grę w pojedynkę, istnieje także możliwość grania lokalnie z 4 osobami jednocześnie. Jeżeli interesuje Was niczym nieskrępowana zabawa to polecam obejrzenie premierowego zwiastuna, który znajdziecie poniżej.

 

 

Neon Chrome możecie kupić i pobrać na PS4, XOne, PC i telefony z Androidem i iOS-em.

 

Źródło: YouTube.com

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

PiecholPiecholGra odkąd pamięta. Prawdziwy pasjonat gier wideo. Bardziej narratywista, niż ludolog, jednak nie przejdzie obojętnie obok żadnej gry wartej uwagi. Fanboy konsol wszelakich, sporadycznie grywa też na innych sprzętach. Marzy o tworzeniu gier.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]