• Strona główna
  • Newsy
  • Need for speed szuka nowych możliwości. czy popularna marka jest wyeksploatowana?

Need for Speed szuka nowych możliwości. Czy popularna marka jest wyeksploatowana?

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Need for Speed szuka nowych możliwości. Czy popularna marka jest wyeksploatowana? - gamedot.pl

Na 2011 rok przypadały dwie premiery związane z marką Need for Speed (Shift 2, The Run). Ghost Games przyznaje, że to dość dziwna sytuacja. Fani wyścigowych wrażeń mogli odczuwać przesyt. Popularne IP wraca po dwuletniej przerwie – z nowymi pomysłami (na siebie).

 

Chodzi tu przede wszystkim o poszukiwanie tożsamości – o uchwycenie magii związanej z najbardziej popularnymi projektami. Underground czy oryginalne Most Wanted było postrzegane jako coś wyjątkowego. Executive producer Marcus Nilsson mówi o właściwym ukształtowaniu nowego fundamentu. Reboot marki może przedstawiać doznania, jakie będą częścią najbliższej przyszłości.

 

Źródło: Gamesradar

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Assassin's Creed Valhalla XONE

Assassin's Creed Valhalla XONE

Dziewiąty rok naszej ery. Wiking Eivor, stojąc na czele swojego klanu, opuszcza umęczoną niekończącymi się wojnami i kurczącymi się zasobami Norwegię i wyrusza przez Morze Północne ku...

259,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najpopularniejsze newsy

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl