Nawet w Sony wiedzą, że "PS4 mogłoby mieć silniejsze gry w 2015"

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Nawet w Sony wiedzą, że "PS4 mogłoby mieć silniejsze gry w 2015" - gamedot.pl

W chwili gdy Microsoft twierdzi, że przygotował na święta 2015 najlepszy zestaw gier w historii Xboksa, Sony przyznaje, że nawiązało bardzo silne więzi z developerami third-party, ale pod względem własnych gier PS4 mogłoby być nieco silniejsze.

 

W tym roku jeżeli chodzi o exclusivy PS4 dostało właściwie tylko Bloodborne, Until Dawn i The Order 1886. Na szczęście 2016 zapowiada sie już o wiele lepiej i wraz z premierą PlayStation VR oraz Street Fighter V, Uncharted 4, No Man’s Sky, The Last Guardian i Gran Turismo Sport konsola powinna dumnie prezentować się na półkach graczy.

 

Ciekawe tylko czy faktycznie wszystko (z The Last Guardian na czele) wyrobi się na 2016...

 

 

źródło: gamespot

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Resident Evil 3 XONE

Resident Evil 3 XONE

Bądź świadkiem wydarzeń w Raccoon City – w nowej, filmowej oprawie – dzięki pełnoprawnemu remake’owi gry Resident Evil 3. Ta mocno wyczekiwana część franczyzy, która sprzedała się w 94...

249,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl