Narodziny marki Grand Theft Auto w filmie The Gamechangers. Jest zwiastun

hraboll - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Narodziny marki Grand Theft Auto w filmie The Gamechangers. Jest zwiastun - gamedot.pl

Brytyjska telewizja zaczyna promować film The Gamechangers. Głównym założeniem jest tu przedstawienie historii związanych ze studiem Rockstar Games. Oczywiście pojawiają się odwołania do kontrowersji wywołanych przez Grand Theft Auto. Daniel Radcliffe to filmowy Sam Houser – założyciel R*.

 

Warto odnotować, że premiera projektu - wspieranego przez Take Two Interactive – została zaplanowana na 15 września. The Gamechangers zostało wpisane do oferty kanału BBC Two.

 

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Wiedźmin 3: Edycja Gry Roku PL XONE

Wiedźmin 3: Edycja Gry Roku PL XONE

Zagraj w najbardziej dopracowaną i kompletną wersję najczęściej nagradzanej gry 2015 roku - Wiedźmin 3: Dziki Gon. Dostępna teraz wraz ze wszystkimi rozszerzeniami i dodatkami w...

99,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl