Nadchodzące jesienne premiery - na co warto zwrócić uwagę

TommyLee - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
 
1.Red Dead Redemption 2 (26 października)
 
Trzecia część serii i równocześnie prequel bestsellerowego Red Dead Redemption. W nowej odsłonie gracze trafiają na Dziki Zachód z 1899, kierując losami  Arthura Morgana, prawej ręki przywódcy gangu. Do głównego trybu dla pojedynczego gracza pojawi się również złożony, sieciowy moduł multiplayer.
2.Assassin's Creed Odyssey (5 października) 
Kolejna odsłona kultowej już serii Assassin's Creed.  W nowej części przeniesiemy się do antycznej Grecji w sam środek Wojny Peloponeskiej; w trakcie zabawy wcielamy się w Alexiosa lub Kassandrę, którzy rozpoczynają tytułową odyseję, staniemy przed wyborem strony konfliktu Atenami lub Spartą. Czeka nas ogromny świat otwarty, a zamiast bezkresnych pustyń z Origins, będziemy eksplorować szerokie wody, dlatego żegluga będzie istotna części ą gry.
3.FIFA 19 (28 września )
Kolejna część popularnego cyklu symulatorów piłki nożnej stworzona przez studio EA Sports, w którym kierujemy drużynami oraz zawodnikami z całego świata. Jak zapewniają twórcy czeka nas dużo nowinek i usprawnień. Intersujące dla fanów piłki nożnej będzie z pewnością dostępność do rozgrywek Ligi Mistrzów, ze względu na utratę licencji przez Konamii.
4.Spider-Man (7 wrzesnia)
Przygodowa gra akcji z otwartym światem od studia Insomniac Games. Rozgrywka będzie oparta na trzech filarach –eksploracja oraz wykonywanie rozmaitych zadań fabularnych i misji pobocznych. Trzecim filarem opisywanego tytułu jest walka z przeciwnikami – w dynamicznych starciach spidey wykorzystuje pięści, nogi, pajęczą sieć oraz elementy otoczenia. Ostatnim istotnym elementem będą  elementy skradania – w toku przygody można przemykać za plecami przeciwników i eliminować ich z zaskoczenia. Ciekawym rozwiązaniem mogą też być sekwencje Quick Time Events, czyli wyreżyserowane sceny obfitujące w najbardziej szalone akcje, na które wpływamy, wciskając odpowiednie przyciski we właściwych momentach.
5.Fallout 76 (14 listopada)
Poboczna odsłona kultowego cyklu postapokaliptycznych RPG, która należy do gatunku sieciowych survivali w otwartym świecie. Akcja pierwszej wieloosobowej odsłony fallouta toczyć się będzie dwadzieścia pięć lat po upadku ostatnich bomb. Gracze wcielą się w mieszkańców krypty o tytułowym numerze 76, a ich zadaniem będzie budowa nowego świata.
6.Soul Calibur VI (19 października)
 
Kolejna odsłona trójwymiarowej bijatyki od Namco Bandai. W Polsce wszyscy czekamy na grę, ze względu na występ naszego polskiego reprezentanta Geralta. Dla Zagorzałych fanów Wiedźmina pozycja Must have.
7.Shadow of the Tomb Raider (14 września)
 
Koleina odsłona przygód Lary Croft, będąca zwieńczeniem trylogii opowiadającej historię młodej poszukiwaczki przygód. Znów będziemy zwiedzać obszerne grobowce, walczyć i skradać się. Pani archeolog będzie eliminować wrogów niczym predator. Survival w najwyższej postaci, by przeżyć gracze będą musieli wykorzystywać wszystko, co mają pod ręką. Zrezygnowano z systemu automatycznego celowania i zastąpiono go całkowicie nowym, w którym gracz sam musi namierzać przeciwników oraz prowadzić ogień. Dodatkowo gra wprowadza nowy system poruszania się, pozwalający na wykonanie prawie wszystkich możliwych ruchów, jakie tylko przyjdą nam do głowy. 
 
 Oprócz opisanych przeze mnie powyżej swoje premiery będzie miało o wiele więcej tytułow: DESTINY 2: FORSAKEN, LIFE IS STRANGE 2, OVERKILL'S THE WALKING DEAD, Hitman 2, Quake Champions, Forza Horizon 4, Call of Duty: Black Ops 4, Battlefield V, Just Cause 4, NBA 2K19 I wiele innych
 
 
0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]