Na Xboksie One uświadczymy coraz więcej gier w rozdzielczości 1080p

mefi - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Na Xboksie One uświadczymy coraz więcej gier w rozdzielczości 1080p - gamedot.pl

Wszyscy fani Xboksa One mogą odetchnąć z ulgą. Wygląda na to, że konsola Microsoftu uwolniła swoje mityczne pokłady mocy obliczeniowej i już teraz otrzymujemy kolejne potwierdzenia dotyczące gier działających w rozdzielczości 1080p.

 

Jeśli wierzyć wysoko postawionej osobowości odpowiedzialnej za Pro Evolution Soccer 2016 to gra ma płynnie działać właśnie w rozdziałce 1080p. Pewnie zastanawiacie się, co w tym takiego niebywałego? Ano to, że PES 2015 na Xboksie One działał tylko w 720p.

 

 

Dodając do tego ostatnie informacje napływające od twórców Rise of the Tomb Raider, z których można wyczytać, że ich najnowsza produkcja również będzie działać w 1080p na Xboksie One to w takim wypadku trudno nie zgodzić się z tezą, że konsola Microsoftu ruszyła z kopyta i nie zamierza odstawać w porównaniu z PlayStation 4.

 

Czy to początek nowej drogi Xboksa One? Pewnie dowiemy się już niebawem, otrzymując kolejne informacje o premierach gier na konsolę od giganta z Redmond. 

 

źródło: vg247.com

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

mefimefiGracz, który znalazł swoje miejsce między cyfrową rozrywką a światem rzeczywistym. Uzależniony od social media, naczelny hejter w redakcji. Uwielbia a jakby inaczej gry, książki, filmy. Kocha piłkę nożną, a czasami nawet nie zaśnie na skokach narciarskich
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]