Na Fallout 4 na razie nie ma co liczyć

Filip 'Sirmann' Jankowski - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Na Fallout 4 na razie nie ma co liczyć - gamedot.pl

Dyrektor Bethesda Game Studios, Todd Howard zaprzeczył, jakoby już wkrótce miały zostać ogłoszone prace nad Falloutem 4. Jednocześnie wyraził opinię, że nie ma się co dziwić fanom serii, którzy bacznie wyczekują kolejnej części gier postapokaliptycznych.

 

Howard w wywiadzie dla strony Rock, Paper, Shotgun wyjaśnił, że "potrwa chwilę", zanim Bethesda ujawni swój kolejny wielki projekt. W studiu panuje wciąż zadowolenie z bardzo udanej gry fabularnej The Elder Scrolls V: Skyrim.

 

Ostatnią do tej pory wydaną grą z serii Fallout był New Vegas z 2010 roku. Bethesda po raz pierwszy podjęła temat uniwersum w Falloucie 3 z 2008 roku, gdy oryginalny posiadacz praw do serii – Interplay – już nie istniał.

 

Źródło: gamespot.com

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

Filip 'Sirmann' JankowskiFilip 'Sirmann' Jankowski

Weteran gier o II wojnie światowej, wieloletni redaktor artykułów o rozrywce elektronicznej na Wikipedii, retrogracz. Miłośnik tego, co stare i na szczęście nie przestarzałe, oddany fan Europy Universalis.

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]