MyKronoz ZeTrack - więcej niż smartband

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Coraz częściej żyjemy aktywnie. Bieganie, jazda na rowerze, siłownia - sportowy styl życia stał się bardziej popularny niż kiedykolwiek wcześniej. Nowe urządzenie produkcji MyKronoz to dobry kompan właśnie dla nowoczesnych, aktywnych użytkowników.


Nowa opaska sportowa szwajcarskiej firmy MyKronoz charakteryzuje się przede wszystkim interesującym zestawem funkcji, z których na pierwsze miejsce wybija się optyczny pulsometr. Pozwala on na bieżąco śledzić aktywność serca, co z kolei może być przydatnym elementem właściwego układania treningów. Dla osób z problemami z układem krążenia monitorowanie tętna ma także niebagatelne znaczenie, zwłaszcza gdy są na początku swojej drogi ze sportem.

 

Kolorowy ekran, rzecz wcale nieoczywista w opaskach sportowych, pozwala na wygodną pracę z urządzeniem. Odczytywanie powiadomień ze sparowanego telefonu, czy też sprawdzanie wyników treningu na kolorowym ekranie wygląda po prostu lepiej. Dodatkowo można spersonalizować ekran główny, a cała nawigacja prowadzona jest ledwie jednym przyciskiem. 

MyKronoz ZeTrack działa na jednym ładowaniu nawet 5 dni, przy czym do ładowania urządzenia nie potrzebujemy żadnego kabla. Podpinamy je wprost w port USB komputera lub ładowarki. ZeTrack jest odporny na zalanie i zapylenie (posiada certyfikat IP67) można więc zabrać go na trening nawet w mało sprzyjającą pogodę. 

MyKronoz ZeTrack ma pojawić się na rynku w kwietniu b.r. w cenie ok. 129 zł 

Dane techniczne:

Dotykowy, kolorowy wyświetlacz
Wodoodporność na poziomie IP67
Dokładny krokomierz z opaską do monitorowania pulsu
Niski pobór energii 

 


Źródło: Entrymedia, MyKronoz

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Overcooked + Overcooked 2 XONE

Overcooked + Overcooked 2 XONE

Overcooked Overcooked to pełna chaosu kanapowa gra kulinarna z trybem współpracy dla 1-4 graczy. Pracując jako zespół, wraz z pozostałymi kucharzami musisz przygotować, ugotować i...

89,00Do sklepu

0 Komentarzy