Microsoft szykuje projekty live-action na podstawie kultowych tytułów

JohnSnake - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Microsoft szykuje projekty live-action na podstawie kultowych tytułów - gamedot.pl

Wśród tytułów stojących w kolejce do stworzenia adaptacji live-action, znajduje się Halo, Age of Empires, State of Decay, Forza, Gears of War i Fable - wiadomo, że to dopiero początek, i w przyszłości projekt obejmie więcej produkcji. O Halo wiadomo było już od jakiegoś czasu - podzielony na dwie części materiał będzie kręcony osobno przez Stevena Spielberga i Ridleya Scotta. Jordan Levin z Xbox Entertainment Studios w wywiadzie dla destructoid.com powiedział, że firma ma zamiar podejść do adaptacji z odpowiednim szacunkiem. Będzie to się wiązało ze ścisłą współpracą z developerami odpowiedzialnymi za wymienione tytuły oraz z dogłębnym zapoznaniem się ze stworzonymi przez nich światami. Dla przypomnienia, tak wyglądało Halo 'na żywo' w Forward Unto Dawn:

 

 

 

Źródło: destructoid.com

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

Sokool 10 lat temu

i love AoE... czekam

0 Odpowiedz
JohnSnakeJohnSnakePecetowiec wierny wujkowi Newellowi. Fan sieciówek, 'rogalików' i sandboxów. Serialowy maniak. Wieczny poszukiwacz dobrego kina science-fiction oraz fantasy. Oprócz tego lubi dobre żarcie i jeszcze lepsze piwo. Innymi słowy – typowy nerd.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]