• Strona główna
  • Newsy
  • Metal gear solid 5: the phantom pain - o eksploracji terenu i taktycznej rozgrywce

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain - o eksploracji terenu i taktycznej rozgrywce

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain - o eksploracji terenu i taktycznej rozgrywce - gamedot.pl

Konami narzuciło embargo na świeże zapowiedzi gry Metal Gear Solid: Phantom Pain. Materiały powstają po specjalnym pokazie gry – przeznaczonym grupce wybrańców. Z najnowszą odsłoną kultowej serii obcował choćby przedstawiciel serwisu Gamespot. Na ten moment możemy zbierać tylko skrawki ciekawych informacji (zamieszczane na Twitterze).

 

Czego się zatem dowiedzieliśmy? Sama mapa przeznaczona rozgrywce online jest większa od przestrzeni przygotowanej dla Ground Zeroes. Zaś cykl nocy i dnia naprawdę wpływa na gameplay. Rozgrywka otrzymuje element wymuszający myślenie – stosowanie odpowiedniej strategii.

 

Do tego dochodzi nacisk na eksplorację terenu. Podczas właściwej kampanii możemy szukać wielu ciekawych rzeczy. Odkrywamy mniejsze i większe sekrety. Metal Gear Solid: Phantom Pain potrafi zaserwować nam różne typy środowisk. Zainteresowanie gracza tym samym zostaje utrzymane na bardzo wysokim poziomie.

 

Więcej konkretów otrzymamy 9 czerwca.

 

Żródło: Gamingbolt

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Far Cry New Dawn PL PS4

Far Cry New Dawn PL PS4

Siedemnaście lat po globalnej katastrofie atomowej ludzie powoli otrząsają się z chaosu i zastają dramatycznie zmieniony świat. W Hope County w stanie Montana resztki populacji łączą się...

79,90Do sklepu

1 Komentarz

REDmartinesart 4 lata temu

Może wreszcie nastąpi odwrócenie tendencji dzięki temu tytułowi. Nieśpieszny multiplayer bez tej tendencji na dynamikę i bieganie, odradzanie i akcję już po 2 krokach. The last of us ma pod tym względem najlepiej skrojony multiplayer. Czekam na ten metal tylko jeśli multik będzie dobry.

0 Odpowiedz
hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl