Metal Gear Rising: Revengeance 2 zapowiedziane. Tak jakby

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Metal Gear Rising: Revengeance 2 zapowiedziane. Tak jakby - gamedot.pl

Podczas imprezy, do której nie przywiązujemy zbytniej wagi – czyli Taipei Game Show – Sony zaprezentowało tajemniczą zapowiedź, która wygląda na Metal Gear Rising: Revengeance 2. Charakterystyczna dwójka widziana na grafice wyżej jasno nawiązuje bowiem do czcionki z pierwszej gry, początkowo tworzonej przez Konami, którą finalnie zlecono jednak Platinum Games.

 

Gdy Internet okrążyła ta wieść pojawił się Geoff Keighley, który zdementował, że chodzi o kontynuację Risinga:

 

 


…jednak nie powinniśmy być tego, aż tak pewni skoro Keighley współpracował już z Kojimą przy okazji zapowiedzi Phantom Pain, jeszcze zanim oficjalnie zapowiedziano, że jest to podtytuł piątego Metal Gear Solid:

 


A zatem może to być kolejna zagrywka mająca na celu namieszanie w mediach – tak jak Kojima lubi. Obecnie niczego nie możemy być pewni poza tym, że miło byłoby ujrzeć kontynuację Revengeance, choćby po to by usłyszeć więcej kawałków takich jak Rules of Nature:

 


Poza tym, to była bardzo dobra gra.

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]