Mario Kart 8 dostanie dwie solidne paczki dodatków

Kamil Ś. - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Mario Kart 8 dostanie dwie solidne paczki dodatków - gamedot.pl

W sumie pojawią się dwa zestawy dodatków. Pierwszy: The Legend of Zelda X Mario Kart 8 Pack dostępny będzie pod koniec listopada, drugi: Animal Crossing X Mario Kart 8 Pack w maju przyszłego roku. A co jeśli chodzi o zawartość? Prawdziwe szaleństwo!

 

 

Każda z paczek to po dwa nowe turnieje (w sumie 16 świeżych tras!), trzech nowych bohaterów (Tanooki Mario, Cat Peach oraz Link dla pierwszego + Isabelle, Villager i Dry Bowser dla drugiego), a także zestawy części do naszych pojazdów. Niestety, póki co niewiele jeszcze wiadomo na temat tras oprócz tego, że powróci klasyk z Wii w postaci Wario's Gold Mine i twórcy pracują nad torami, które będą nawiązywać do światów z gier, których bohaterów i realia chcą wmiksować w swoje wyścigi.

 

 

Każdy z zestawów wyceniony został na 8 euro. Jeżeli zdecydujemy się zamówić przedpremierowo oba, zapłacimy za nie 12 euro. Warto również wspomnieć, że stając się posiadaczami obu dodatków, Dużo, mało? Patrząc na ceny konkurencji, cena wydaje się być naprawdę sprawiedliwa w stosunku do zawartości, którą dostaniemy. Pytanie tylko brzmi, czy chcemy w takiej grze jak Mario Kart 8 DLC i nie wystarcza nam zawartość, którą już mamy? Sam prawdopodobnie się skuszę, ale zobaczymy — do premiery zostało jeszcze trochę czasu...

 

Źródło: informacja prasowa, NintendoLife

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

Kamil Ś.Kamil Ś.

Gram, z drobnymi przerwami, od zawsze. Niezdrowo wielbię 16-bitowce oraz szeroko pojęte produkcje mobilne — to właśnie im poświęcam w ostatnich latach najwięcej czasu. Na GameDot wyłącznie o Nintendo.

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]