Mad Catz S.T.R.I.K.E. M – bezprzewodowa klawiatura do urządzeń mobilnych.

memphis - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Mad Catz S.T.R.I.K.E. M – bezprzewodowa klawiatura do urządzeń mobilnych. - gamedot.pl

Mad Catz po raz kolejny atakuje nowym produktem pod urządzenia mobilne. Po słuchawkach F.R.E.Q. M i myszcze R.A.T. M, przyszła kolej na bezprzewodową klawiaturę Mad Catz S.T.R.I.K.E. M.

 

Ta mała i lekka, działająca w technologii Bluetooth klawiatura, obsłuży nasze smartfony, tablety,  pecety, laptopy a nawet Smart TV. Dzięki niej surfowanie po internecie na ekranie naszego telewizora czy tabletu stanie się o wiele wygodniejsze. Jej małe rozmiary pozwolą nam zabrać ją praktycznie wszędzie i wykorzystywać ją w naszym mobilnym biurze.

 

 

 

Nowe dziecko Mad Catz'a zostało także wyposażone w klawisze do obsługi naszych multimediów, dzięk,i którym z naszej kanapy włączymy ulubiony film czy muzykę. Klawiatura w bardzo prosty i szybki sposób łączy się z innymi urządzeniami i może zapamiętać do 4 z nich.

 

Mad Catz S.T.R.I.K.E. M stanowi także doskonałe uzupełnie dla  konsoli M.O.J.O. Teraz granie i sufrfowanie po Internecie będzie jeszcze prostsze i przyjemniejsze.

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

memphismemphis

Zdecydowanie pecetowiec. Potrafi przeżyć bez konsoli aczkolwiek ubóstwia te przenośne (szczególnie Nintendo). Fan Gwiezdnych Wojen, sportów ekstremalnych, maratończyk.Wciąż ma nadzieje, że zostanie profesjonalnym graczem.

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]