Lizard Squad pokazało swoją moc? Studio developerskie wybrało nowego szefa

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Lizard Squad pokazało swoją moc? Studio developerskie wybrało nowego szefa - gamedot.pl

Grupa hakerska Lizard Squad w ostatnim czasie mocno dopiekła studiu Daybreak (PlanetSide 2, H1Z1). Widzieliśmy tu poważny konflikt. Wszystko odbijało się (rykoszetem) na fanach gamingu (awarie serwerów itd.). Najwidoczniej developer postanowił nieco uspokoić sytuację, bo właśnie zmienia swojego lidera. John Smedley rezygnuje z funkcji CEO (przynajmniej tymczasowo).

 

Mówimy tu o osobie, jaka mocno krytykowała haniebną działalność hakerów (miała swoje powody). Groziła bataliami sądowymi – wywalczeniem kary dla ludzi, jacy popierają niszczenie ludzkiego życia. Cóż, na ten moment Lizard Squad osiąga swój cel. Miejmy nadzieję, że sprawiedliwość ostatecznie zatryumfuje.

 

Źródło: Gamingbolt

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]