• Strona główna
  • Newsy
  • Liczne błędy w grze tony hawk’s pro skater 5. nie pomaga nawet duży patch...

Liczne błędy w grze Tony Hawk’s Pro Skater 5. Nie pomaga nawet duży patch...

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Liczne błędy w grze Tony Hawk’s Pro Skater 5. Nie pomaga nawet duży patch... - gamedot.pl

Gra Tony Hawk’s Pro Skater 5 – w wersji na nowe konsole - nie ma najlepszego startu... To takie delikatne, kurtuazyjne stwierdzenie. Już przy amerykańskiej premierze fani jazdy na wirtualnej deskorolce muszą pobrać łatkę o rozmiarze 7,7GB. Warto zauważyć, że bazowe pliki instalacyjne rezerwują sobie... 4,6GB przestrzeni dyskowej.

 

Nawet po instalacji dużej łatki dzieło studia Robomodo nie zagwarantuje nam najwyższej jakości – czytaj nadal nękane jest przez liczne błędy, niedoróbki. Brytyjski Eurogamer prezentuje je w specjalnym materiale wideo.

 

 

Ot, seria niefortunnych zdarzeń – zarejestrowana podczas niespełna godzinnej zabawy. Tony Hawk’s Pro Skater 5 jest wyceniany na 249 PLN. Na usta już cisną się komentarze. Dosadne komentarze.

 

Coś na pocieszenie? W zaplanowanych, darmowych aktualizacjach znajdziemy dwie dodatkowe plansze i pięciu bonusowych skaterów.

 

Źródło: VG247, PSLS.net

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Frostpunk XONE

Frostpunk XONE

Frostpunk to pierwsza gra z gatunku society survival – połączenia gry survivalowej, budowania miasta i symulacji społeczeństwa. Jako zarządca ostatniego miasta na Ziemi musisz zadbać...

84,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl