Letni puchar grupowy World of Tanks nadal przyjmuje chętnych

Fejn - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Letni puchar grupowy World of Tanks nadal przyjmuje chętnych - gamedot.pl

Wydana w 2011 roku przez firmę Wargaming.net gra skupiająca się na bitwach pancernych zdobyła sobie wielu zwolenników przez ostatnie lata. Ogromne rzesze oddanych graczy spędzają wiele godzin na doskonaleniu taktyk i współpracy, aby osiągnąć to o czym wielu z nich zapewne marzy : zwycięstwo i status mistrza.

 

Dla wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym wydarzeniu warto nadmienić - rozpoczęta od połowy czerwca rejestracja do letniego pucharu wojen klanowych nadal trwa ! Miejsca do udziału w pucharze grupowym nadal są dostępne dla wszystkich śmiałych graczy chętnych do stworzenia klanu i sięgnięcia po zwycięstwo.

 

Prezentujemy drużyny zakwalifikowane dotychczas :

 

Do wygrania są pokaźne ilości złota używanego do ulepszania pojazdów niesamowitych maszyn z II wojny światowej jak i sam prestiż udziału w tych zawodach.

 

Zachęcamy wszystkich którzy chcieli by zmierzyć się na polu bitwy i zdobyć oferowane nagrody. Do zobaczenia na froncie !

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

FejnFejnZatwardziały czytacz, wielbiciel sztuk walki i posiadający niezaspokojony apetyt na gry obserwator wirtualnych aren z (absolutnie nieuzasadnionym) niewiarygodnie wygórowanym ego.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]