League of Legends przyniósł lepsze zyski niż nie jedna duża gra

YASIU - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
League of Legends przyniósł lepsze zyski niż nie jedna duża gra - gamedot.pl

 

Warto tutaj zaznaczyć, że firma odpowiadająca za dystrybucję League of Legends zajmuje się także najpopularniejszym  komunikatorem QQ, czy wyszukiwarki internetowej Sogou.com. Jest także udziałowcem Epic Games, czy Activision Blizzard. Pałają się też kinematografią, współtworzyli bowiem takie filmy jak: Warcrafcie", "Wonder Woman" czy "Kongu: Wyspie czaszki.

Jednak dotychczas ich największe przychody stanowiły produkcje typowo mobilne. Co ciekawe jak wynika z najnowszego raportu firmy nie mniejszy zysk wygenerowali za sprawą LoLa. W trzecim kwartale bieżącego roku przychód Tencenta z gałęzi rynku mobilnego oraz PC-towego wyniósł łącznie 4,9 mld dolarów (wzrost o 47,5% względem roku ubiegłego).

League of Legends, ale też Dungeon & Fighter, Crossfire, czy pozycje z katalogu Epic Games dały im zysk w wysokości 2,7 mld dolarów (wzrost aż o 84%!).

Tym samym według ekspertów pobili oni takie kolosy jak Take-Two, Electronic Arts, czy Ubisoft RAZEM WZIĘTE. Jak widać na modelu free-to-play można osiągnąć zyski.

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Far Cry 4 PL PS3

Far Cry 4 PL PS3

Witamy w Kyrat! W Far cry 4 trafimy do zapierającego dech w piersiach, niebezpiecznego, dzikiego regionu Himalajów rządzonego przed apodaktycznego króla. Ukrytę pomiedzy...

79,00Do sklepu

0 Komentarzy