• Strona główna
  • Newsy
  • Kompletna nowość i innowacja na rynku smartfonów od samsunga? poznajcie smartfon samsung galaxy fold.

Kompletna nowość i innowacja na rynku smartfonów od Samsunga? Poznajcie smartfon Samsung Galaxy Fold.

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Kompletna nowość i innowacja na rynku smartfonów od Samsunga? Poznajcie smartfon Samsung Galaxy Fold. - gamedot.pl

 

Smartfon, o którym mowa, pojawił się wcześniej w krótkim spocie wypuszczonym przez Samsunga, jednak ówczesny prototyp ani nie miał nazwy, ani nie było wiadomo, czy zostanie finalnie wypuszczony. Na klientach oraz opinii publicznej “składany” telefon zrobił ogromne wrażenie. Znany leakster z segmentu smartfonów Evan Blass opublikował post z nazwą nowego projektu od Samsunga, co coraz mocniej uwiarygadnia nadchodzącą premierę telefonu.

Nazwa telefonu pochodzi od angielskiego słówka Fold, co po prostu oznacza składać. Wielu obserwatorów podejrzewa, iż zaprezentowanie Folda odbędzie się podczas dzisiejszej premiery nowego Galaxy S10, podczas Galaxy UNPACKED. Według niepotwierdzonych informacji ekran “tabletowy” (ten rozkładany) urządzenia ma mieć przekątna 7,3 cala oraz rozdzielczość 2152x1536 pikseli. Mniejszy, wewnętrzny ekran to matryca 4,6 cala, wykonana w technologii AMOLED. Jej rozdzielczość ma wynosić 1960x 840 pikseli. Procesorem będzie prawdopodobnie bardzo wydajny Snapdragon 855, a w najwyższym możliwym wariancie użytkownicy będą mogli mieć 12GB pamięci RAM. Największa wartość pamięci na dane w telefonie to prawdopodobnie aż 1TB przestrzeni dyskowej. Jeśli chodzi o zasilania, to telefon mają obsługiwać dwie baterie o pojemności 2190 mAh każda.

Cena podstawy telefonu to ok.1500 dolarów, natomiast w najwyższym wariancie ma kosztować, przeliczając na złotówki, około 10 tys. złotych. Czekamy na rozwój sytuacji i po cichu spodziewamy się dzisiejszej prezentacji telefonu. Stay tuned. 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Lego Gwiezdne Wojny Skywalker Saga NS

Lego Gwiezdne Wojny Skywalker Saga NS

LEGO® Gwiezdne Wojny™: Skywalker – saga to największa gra z serii LEGO® Gwiezdne Wojny™, zawierające wszystkie 9 filmów sagi, w tym wysoce oczekiwaną konkluzję serii: Gwiezdne Wojny™:...

219,00Do sklepu

0 Komentarzy