Klub piłkarski z Kopenhagi wkrótce zadebiutuje na arenie e-sportowej

ruthless - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Klub piłkarski z Kopenhagi wkrótce zadebiutuje na arenie e-sportowej - gamedot.pl

Na stronie internetowej finans.dk pojawiły się informacje jakoby F.C. Copenhagen zamierzało wkrótce rozszerzyć swoją działalność. Najlepszy klub piłkarski w Danii, który uczestniczył w ostatnim sezonie Ligi Mistrzów planuje przyjąć wirtualnych sportowców pod swoje skrzydła. Szczegóły przedsięwzięcia pozostają jeszcze owiana tajemnicą, lecz wiemy już, że nakłady finansowe wyniosą przynajmniej kilkanaście milionów duńskich koron. Kapitał zostanie przeznaczony na pozyskanie oraz utrzymanie drużyn CS:GO,FIFA17 oraz DOTA2.

 

W tej chwili nie znamy jeszcze tożsamości graczy, którzy zasilą szeregi duńskiego klubu. W przypadku Counter-Strike'a możemy jednak snuć pewne domysły. Wczoraj organizacja Dignitas rozstała się ze swoją drużyną CS:GO. Ta młoda ekipa z ogromnym potencjałem może stanowić łakomy kąsek dla potencjalnych inwestorów.  

 

źródło: hltv.org

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Persona 5 Royal PS4

Persona 5 Royal PS4

Przygotuj się na całkowicie nową przygodę RPG w grze Persona 5 Royal, osadzonej w nagradzanym uniwersum serii Persona! Przywdziej maskę Jokera i dołącz do grupy Phantom Thieves of...

219,00Do sklepu

0 Komentarzy

ruthlessruthlessPrzez lata aktywny, walczący o najwyższe laury i wielkie pieniądze gracz Call of Duty. Obecnie strzela w Counter-Strike’a, tym razem już tylko dla rang i skinów. Uzależniony od muzyki pasjonat dobrego kina, a także zapalony sneakerhead.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl