KFCBucketgate na Twitchu

StfuWi - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
KFCBucketgate na Twitchu - gamedot.pl

 

 

Twitch razem z KFC we współpracy ze streamerami zorganizował konkurs, w którym nagrodami dla zwycięzców są kubełki z kurczakami od popularnej sieci fast foodów.  Zabawa jest dość prosta, bo polega jedynie na używaniu nowej emotki - kubełka KFC. Użytkownicy brali udział w losowaniu darmowych obiadów oraz bonu podarunkowego o wartości 20 dolarów i jeszcze paru innych fantów.

 

Konkurs wygląda dość niewinnie i sami organizatorzy nie mieli zamiaru nikogo obrażać. Problem dostrzegł Mychal "Trihex" i na swoim Twitterze wyraził niezadowolenie z rasistowskiej konotacji smażonego kurczaka i jego potencjału do nadużywania przez rasistowskich trolli.  

 

To już kolejny raz, gdy do stworzono emotkę wzbudzającą rasistowskie skojarzenia. Na serwisie są jeszcze emotki Snickersa oraz TriHarda, które często są wykorzystywane do obrażania innych graczy.

 
0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Medal Of Honor Warfighter PS3 (gra używana)

Medal Of Honor Warfighter PS3 (gra używana)

Dołącz do oddziału najlepiej wyszkolonych i najbardziej profesjonalnych żołnierzy świata! Medal of Honor Warfighter™ powstał w oparciu o przeżycia członków formacji...

39,00Do sklepu

0 Komentarzy