KFCBucketgate na Twitchu

StfuWi - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
KFCBucketgate na Twitchu - gamedot.pl

 

 

Twitch razem z KFC we współpracy ze streamerami zorganizował konkurs, w którym nagrodami dla zwycięzców są kubełki z kurczakami od popularnej sieci fast foodów.  Zabawa jest dość prosta, bo polega jedynie na używaniu nowej emotki - kubełka KFC. Użytkownicy brali udział w losowaniu darmowych obiadów oraz bonu podarunkowego o wartości 20 dolarów i jeszcze paru innych fantów.

 

Konkurs wygląda dość niewinnie i sami organizatorzy nie mieli zamiaru nikogo obrażać. Problem dostrzegł Mychal "Trihex" i na swoim Twitterze wyraził niezadowolenie z rasistowskiej konotacji smażonego kurczaka i jego potencjału do nadużywania przez rasistowskich trolli.  

 

To już kolejny raz, gdy do stworzono emotkę wzbudzającą rasistowskie skojarzenia. Na serwisie są jeszcze emotki Snickersa oraz TriHarda, które często są wykorzystywane do obrażania innych graczy.

 
0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Metal Gear Rising Revengeance PS3 (gra używana)

Metal Gear Rising Revengeance PS3 (gra używana)

Hideo Kojima w spin-offie swojej flagowej serii postanowił skupić się na postaci Raidena. Bohater ten był już głównym bohaterem Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty. Metal Gear...

39,00Do sklepu

0 Komentarzy