KFCBucketgate na Twitchu

StfuWi - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
KFCBucketgate na Twitchu - gamedot.pl

 

 

Twitch razem z KFC we współpracy ze streamerami zorganizował konkurs, w którym nagrodami dla zwycięzców są kubełki z kurczakami od popularnej sieci fast foodów.  Zabawa jest dość prosta, bo polega jedynie na używaniu nowej emotki - kubełka KFC. Użytkownicy brali udział w losowaniu darmowych obiadów oraz bonu podarunkowego o wartości 20 dolarów i jeszcze paru innych fantów.

 

Konkurs wygląda dość niewinnie i sami organizatorzy nie mieli zamiaru nikogo obrażać. Problem dostrzegł Mychal "Trihex" i na swoim Twitterze wyraził niezadowolenie z rasistowskiej konotacji smażonego kurczaka i jego potencjału do nadużywania przez rasistowskich trolli.  

 

To już kolejny raz, gdy do stworzono emotkę wzbudzającą rasistowskie skojarzenia. Na serwisie są jeszcze emotki Snickersa oraz TriHarda, które często są wykorzystywane do obrażania innych graczy.

 
0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Fallout New Vegas PS3 (gra używana)

Fallout New Vegas PS3 (gra używana)

To ten rodzaj mieściny, w której sam sobie kopiesz grób, zanim dostaniesz w dynię i zostawią cię hienom na pożarcie a i to przed tym, jak sprawy przybiorą naprawdę...

39,00Do sklepu

0 Komentarzy

StfuWiStfuWi
Napisz do autora

Zobacz w sklepie

  • Fotel dla Gracza Genesis SX33 Black-Red Nitro330
    699.00PLN
  • Torba do Laptopa Natec Boxer Black 17.3"
    78.72PLN
  • Zestaw dla graczy 4w1 Fury Thunderstreak Klawiatura + Mysz + Słuchawki + Podkładka
    119.00PLN

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl