Ja, Paczka! Pomóż potrzebującym i wygraj sprzęt

beatris - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Ja paczka

14 grudnia o godzinie 20:00 po raz drugi ruszyło największe w Polsce wydarzenie charytatywne live w Internecie. W czasie trwania akcji każdy może zakupić symboliczną cegiełkę w kwocie od 5 do 200 zł i tym samym zyskać szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród, np. zestawu ASUSA z laptopem ROG Strix GL502.

Całość zebranej kwoty z cegiełek i z dodatkowych donacji wesprze cel Szlachetnej Paczki. Wydarzenie potrwa 100 godzin, w trakcie których ponad 40 streamerów naprzemiennie będzie prowadzić Livestream. Oprócz nich pojawi się także kilku gości, łącznie około 50 osób. 

Organizatorzy przygotowali także dodatkowy konkurs, w którym można wygrać sprzęt, gry oraz gadżety Szlachetnej Paczki. Wystarczy, że na Facebooku bądź Instagramie udostępnisz zdjęcie i pokażesz, jak oglądasz JA, PACZKĘ! oraz oznaczysz je hasztagami #japaczka2016 #ASUSROG #flyingwildhog #szlachetnapaczka. 

Wydarzenie potrwa do końca 18 grudnia 2016r. Partnerem głównym jest firma ASUS Republic of Gamers oraz eMAG Polska.

Wydarzenie na Facebooku

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Lego Przygoda PL PS4

Lego Przygoda PL PS4

W LEGO® Przygoda gra wideo, będziemy posługiwać się fantastyczną mocą architektów, aby tworzyć niezwykłe, unikatowe konstrukcje LEGO. Mając do dyspozycji ponad 90 postaci zainspirowanych...

79,00Do sklepu

0 Komentarzy