• Strona główna
  • Newsy
  • Inno3d geforce rtx 4070 ti ichill x3 - niereferencyjna karta graficzna z efektownym systemem chłodzenia

INNO3D GeForce RTX 4070 Ti iCHILL X3 - niereferencyjna karta graficzna z efektownym systemem chłodzenia

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4070 Ti iCHILL X3 opiera się na rdzeniu AD104 wykonanym przy użyciu litografii 5 nm (TSMC 4N). Układ ten dysponuje 7680 jednostkami CUDA, a jego domyślna częstotliwość pracy w trybie Boost to 2670 MHz. To oznacza, że całość pracuje do 60 MHz szybciej względem standardowej wersji. 

Na pokładzie znalazły się także dodatkowe rdzenie Ray Tracing 3. generacji oraz rdzenie Tensor 4. generacji. Resztę specyfikacji omawianej jednostki uzupełnia 12 GB pamięci VRAM typu GDDR6X (21 Gbps) opartej na magistrali 192-bit. 

 

Producent zastosował tu masywny układ z trzema wentylatorami o średnicy 98 mm oraz programowalnym podświetleniem RGB z obsługą systemów Aura Sync, Mystic Light, Polychrome i RGB Fusion. Pod elegancką, czarną obudową znalazł się duży radiator pokrywający także pamięci VRAM oraz osiem rurek cieplnych o łącznej długości 2682 mm i powierzchni 1 039 293 mm². 

Całość uzupełnia gustowny backplate usztywniający laminat. Ponadto na śledziu znaleźć można standardowy zestaw złączy wideo w postaci jednego złącza HDMI 2.1 oraz trzech gniazd DisplayPort 1.4a. Wymiary omawianej karty to 334 x 148 x 62 mm.

Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4070 Ti iCHILL X3 dostępna jest w wielu polskich sklepach w cenie 4669 zł. W zestawie z jednostką znajduje się specjalny wspornik, który ustabilizuje jej pozycję w obudowie.

 

Specyfikacja produktu dostępna tutaj.

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]