Inno3D GeForce RTX 3060 Twin X2 - maluch z potencjałem

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

 

Karta graficzna Inno3D GeForce RTX 3060 Twin X2 jest oparta na najnowszym GPU Nvidii. Rdzeń Ampere ma tu 3584 rdzenie CUDA i taktowanie zgodne z referencyjnym. Towarzyszy mu 12 GB pamięci GDDR6 (192-bit). Całość przykrywa radiator z czterema miedzianymi ciepłowodami, przez który powietrze tłoczą dwa śmigła o średnicy 9 cm. Producent chwali się ich wysokiej jakości łożyskami i łopatkami Scythe, które mają przekładać się na niskie temperatury i cichą pracę.

 

Spodnią stronę karty przykrywa backplate, który dba o jej sztywność i posiada otwory ułatwiające cyrkulację powietrza. Konstrukcja z chłodzeniem Twin X2 zajmuje dwa sloty, ma 240 mm długości i 120 mm szerokości. Może więc stanowić ciekawą opcję dla osób składających niewielkie PC do gier. Inno3D GeForce RTX 3060 Twin X2 ma zadowalać się ograniczoną ilością energii. Do stabilnego działania powinien wystarczyć zasilacz o mocy 550 W i jeden kabel PCI-E 8-pin.

 

Prezentowana karta graficzna dysponuje trzema wyjściami DisplayPort 1.4a i jednym HDMI 2.1. Dzięki obecności jednostek RT drugiej generacji i rdzeni Tensor trzeciej generacji, oferuje obsługę śledzenia promieni (Ray Tracing) czy przyspieszającego działanie gier samplingu DLSS 2.0. Zainteresowani zakupem mogą znaleźć karty Inno3D GeForce RTX 3060 Twin X2 w sklepach. Jednocześnie producent cały czas pracuje nad zapewnieniem ich jak najlepszej dostępności.

 

Dane techniczne:
 

Zdjęcia:
 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Yesterday Origins XONE

Yesterday Origins XONE

Przygodówka point-and-click będąca kontynuacją gry Yesterday, która ukazała się w roku 2012.

19,06Do sklepu

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl