IEM Sydney nie dla Polaków

StfuWi - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
IEM Sydney nie dla Polaków - gamedot.pl

 

 

1 maja żadna z polskich drużyn nie powalczy o pulę 250 000 tysięcy dolarów w turnieju IEM Sydney.

 

Zespołowi Virtus.pro co prawda niewiele zabrakło do awansowania do głównego turnieju. Polacy pokonali  Ninjas in Pyjamas 2:1 oraz francuskim G2 również 2:1. Na przeszkodzie do awansu stanęła przegrana z duńskim zespołem Astralis 0:2.

 

Druga polskim zespołem zaproszonym do zamkniętych kwalifikacji był  Adwokacik.Mix w skład, którego weszli Szpero, kap3r, Patitek, mynio i JaKu. Drużyna zaczęła pięknie, bo zwycięstwem z m.in Forge, jednakże uległa G2 0:2.
 

Ostatnia szansę na australijską przygodę, polskie drużyny dostały podczas turnieju GG:Origin, na którym główną nagrodą był slot na imprezę w Sydney. Jednakże i tutaj Virtusi ponieśli klęskę. Po wygranej z Avangar 2:1 rozgromił ich team Space Soldiers (4:16, 4:16). Dwie kolejne drużyny - AGO Esports i Codewise Unicorns również nie niewiele ugrały. Wielki finał odbędzie się 6 maja.

 
0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Assassin's Creed Revelations PS3 (gra używana)

Assassin's Creed Revelations PS3 (gra używana)

W Assassins Creed Revelations, legendarny assassyn Ezio wyrusza w podróż pełną odkryć i objawień, podążając śladami swojego mentora Altaira. Ścieżka ta jest jednak niebezpieczna...

30,00Do sklepu

0 Komentarzy