IEM Katowice 2016 - Virtus.pro przegrywa z Tempo Storm

BarT -
6osób uważa ten artykuł za ciekawy
IEM Katowice 2016 - Virtus.pro przegrywa z Tempo Storm - gamedot.pl

Trzeci mecz Virtus.pro za nami. Polacy przegrali z  Tempo Storm na mapie Cobblestone i utrudnili sobie wyjście z grupy. Od początku spotkania ekipa z Brazylii narzuciła własne tempo gry, a Virtus.pro nie umiało zareagować na zagrywki graczy Tempo Storm. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 13-2 dla Tempo Storm i mało kto wierzył, że Virtus.pro powróci do gry i wygra całe spotkanie.

Druga połowa wyglądała trochę lepiej w wykonaniu ekipy z Polski. Neo i spółka powoli odrabiali ogromne straty  jakie powstały po pierwszej połowie. Kluczowa okazała się runda eco wygrana przez Tempo Storm przy wyniku 9-14. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 16-9 dla Tempo Storm.

Kolejny mecz Virtus.pro rozegra o godzinie 19:00. Rywalem ekipy z Polski będzie drużyna E-frag.net. Ostatni mecz dzisiaj zawodnicy Virtus.pro rozegrają o godzinie 20:20, a przeciwnikiem będzie ekipa FaZe.