Honor atakuje Polski rynek nowymi cenami!

Darius - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Honor atakuje Polski rynek nowymi cenami! - gamedot.pl

Honor 9 wyposażony w pamięć 4 GB RAM i 64 GB oferuje najnowsze rozwiązania z powodzeniem stosowane także w najnowszych modelach Huawei. Przykładem jest podwójny aparat z funkcją zdjęć nocnych (tył – 20 MP i 12 MP, przód – 8 MP), technologia nagrywania wideo 4K, innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie wirtualnego dźwięku surround (Huawei Histen 3D Audio) oraz ośmiordzeniowy procesor Kirin 960, który w porównaniu z poprzednią generacją zapewnia większą wydajność. Autorskie oprogramowanie EMUI 5.1 – oparte o Android 7.0 Nougat – wykorzystuje z kolei koncepcję sztucznej inteligencji: na podstawie przyzwyczajeń swojego właściciela telefon może wyświetlać w konkretnym czasie i w konkretnym miejscu konkretne usługi, stając się jeszcze bardziej osobistym urządzeniem.

 

Równie mocną stroną najnowszego flagowca marki Honor jest bateria 3 200 mAh. Wspierana przez technologię Smart Power 5.0 umożliwia pracę do 78 godz. na jednym ładowaniu, a w przypadku wyczerpania baterię można podładować do 40 proc. pojemności w ciągu 30 min. za sprawą funkcji szybkiego ładowania SuperCharge. 

 

W porównaniu z niektórymi alternatywnymi modelami dostępnymi w podobnej cenie, Honor 9 oferuje ponadto dostęp do szybkiego internetu także poza dużymi aglomeracjami (LTE B20), slot na microSD oraz tradycyjny zestaw słuchawkowy. Całość zamknięta jest w metalowej ramie, która płynnie łączy się z zakrzywionym ekranem 2.5D (rozdzielczość 1920 x 1080).

 

W segmencie flagowców Honor 9 staje się jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert. Jednocześnie reprezentuje wszystko to, co w marce Honor najlepsze: bardzo dobre parametry, unikatowy design i przystępną cenę. Dzięki temu marka cieszy się na świecie coraz większą popularnością.

 

Wg Sino Market Research, w pierwszej połowie 2017 na chińskim rynku smartfonów Honor był najchętniej kupowaną marką przez internet (ponad 26 mln egzemplarzy). Ale dynamicznie rozwija się także w Europie. W tym samym czasie w Niemczech i Włoszech dynamika sprzedaży Honor wyniosła odpowiednio 300 proc. i 350 proc., w Finlandii zaś ma już największe udziały w rynku. Wraz z rozbudową portfolio Honor powinien również sukcesywnie umacniać swoją pozycję.  

 

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Elder Scrolls 4 Oblivion PS3 (gra używana)

Elder Scrolls 4 Oblivion PS3 (gra używana)

Na Twoich oczach z rąk Skrytobójców ginie cesarz Cyrodill, Uriel Septim VII. Przed śmiercią cesarz przekazał Ci potężny amulet, który musi trafić do rąk prawowitego następcy tronu.Od...

39,00Do sklepu

0 Komentarzy