Home Free – gra o byciu bezpańskim psem chwyci was za serca

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Home Free – gra o byciu bezpańskim psem chwyci was za serca - gamedot.pl

Kickstarter potrafi przynieść naprawdę dużo odtwórczych, nikomu nie potrzebnych projektów – Home Free na pewno do nich nie należy. Gra posiada losowo generowane miasto, w którym trzeba przeżyć, walczyć o swoje i bawić się... jako bezpański pies!

 

I choć brzmi to dość tandetnie gdy się o tym mówi, to już pierwszy zwiastun pokazujący gameplay udowadnia jak dobry i świeży jest to pomysł:

 

 

Stylowa realizacja, odważne pomysły, ciekawy i bolesny temat przewodni to przepis na sukces w branży indie.

 

Co ciekawe, prace nad Home Free trwają od dwóch lat, więc zbiórka na Kickstarterze nie wymaga kosmicznych pieniędzy. Twórca gry, Kevin Cancienne, prosi o wsparcie w wysokości zaledwie 50 tysięcy dolarów co w porównaniu do innych projektów crowdfundingowych wydaje się być małą kwotą.

 

Jeżeli wszystko pójdzie dobrze to gra ukaże się jesienią 2016 roku.

 

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]