HellBlade – dwie wersje zaplanowane na jeden termin

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
HellBlade – dwie wersje zaplanowane na jeden termin - gamedot.pl

Wbrew wcześniejszym przesłankom – gra HellBlade pojawi się na wszystkich platformach docelowych w tym samym czasie. Ninja Theory przygotuje dwie wersje – komputerową i konsolową (PS4). Produkt dedykowany blaszakowi może wspierać rozdzielczość 4K, a nawet modding.

 

 

Data premiery? Konkretnego terminu nie mamy, aczkolwiek brytyjski developer (Heavenly Sword, Enslaved: Odyssey to the West, DmC: Devil May Cry) wspomina o tegorocznym debiucie.

 

 

Źródło: Gamespot
0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Resident Evil 3 PS4

Resident Evil 3 PS4

Bądź świadkiem wydarzeń w Raccoon City – w nowej, filmowej oprawie – dzięki pełnoprawnemu remake’owi gry Resident Evil 3. Ta mocno wyczekiwana część franczyzy, która sprzedała się w 94...

249,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl