HellBlade – dwie wersje zaplanowane na jeden termin

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
HellBlade – dwie wersje zaplanowane na jeden termin - gamedot.pl

Wbrew wcześniejszym przesłankom – gra HellBlade pojawi się na wszystkich platformach docelowych w tym samym czasie. Ninja Theory przygotuje dwie wersje – komputerową i konsolową (PS4). Produkt dedykowany blaszakowi może wspierać rozdzielczość 4K, a nawet modding.

 

 

Data premiery? Konkretnego terminu nie mamy, aczkolwiek brytyjski developer (Heavenly Sword, Enslaved: Odyssey to the West, DmC: Devil May Cry) wspomina o tegorocznym debiucie.

 

 

Źródło: Gamespot
0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint PS4

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint PS4

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint to wojskowa gra akcji dziejąca się w ogromnym, oszałamiającym graficznie, otwartym świecie, w którą po raz pierwszy zagrasz solo lub w czteroosobowym...

199,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl