Hearthstone: Kto obecnie rządzi Gadżetonem?

beatris - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

W najnowszym rozszerzeniu Hearthstone „Ciemne zaułki Gadżetonu” wybierając grę określoną klasą, jednocześnie wspieramy jej klan w walce o kontrolę nad miastem. Wraz z wejściem w życie nowego rozszerzenia, podziw wzbudzały możliwości klanu Nefrytowego Lotosu, do którego należą Druid, Łotr i Szaman. Tym czasem… co się okazuje?

Gracze, póki co, częściej wybierają grę klasami z Konfraterni, czyli Magiem, Kapłanem i Czarnoksiężnikiem. Na obecną chwilę najmniejszą popularnością cieszą się Posępne Zbiry, do których należą Łowca, Paladyn i Wojownik.

 

Oto najnowsza analiza sytuacji na ulicach w Gadżetonie! Mapa odzwierciedla liczbę meczy rozegranych przez klasy powiązane z każdą z szajek.

 

Hearthstone: klany Gadżetonu
Hearthstone: Kto obecnie rządzi Gadżetonem?

 

Posępne Zbiry: Łowca, Paladyn, Wojownik

Konfraternia: Mag, Kapłan, Czarnoksiężnik

Nefrytowy Lotos: Druid, Łotr, Szaman

Spodziewaliście się tego? Ja na pewno nie, chociaż to prawda, że do mojej ulubionej trójki należą Mag, Kapłan no i Druid. Miłej zabawy… i Szczęśliwej Zimowej Uczty!

 

Źródło: http://eu.battle.net/hearthstone/pl/expansions-adventures/mean-streets-of-gadgetzan/

 

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Mafia Edycja Ostateczna PS4

Mafia Edycja Ostateczna PS4

Mafia: Edycja ostateczna to zbudowany na nowo, kompleksowy remake oryginalnej Mafii, uzupełniony o zaktualizowany skrypt wypełniony nowymi dialogami, rozbudowanymi wątkami fabularnymi i...

129,00Do sklepu

0 Komentarzy