Halo 5 na PC?

TommyLee - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

 Czy przed premierą Infinite będziemy mieli szansę zagrać na komputerach w Halo 5, czyli najświeższą odsłonę serii? Grę stworzyło studio 343 Industries, któremu udała się trudna sztuka przejęcia schedy po słynnych poprzednikach z Bungie Software. Piąta część spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem – średnia jej ocen na Metacriticu wynosi 85%.

  Sklep Amazon zaktualizował okładkę gry – dotychczasową informację „Only on Xbox One” zastąpiono napisem „Xbox One Console Exclusive”. Dopisek taki od jakiegoś czasu stosowany jest w sytuacji, gdy Microsoft udostępnia grę nie tylko na swoją konsolę, ale także komputery z Windowsem. Pecetowy port „piątki” wpisywałby się zresztą w politykę firmy, której wszystkie ostatnie tytuły debiutowały także na PC.

 Przez lata w serię te mogli grać wyłącznie posiadacze Xboksów. Ostatnią odsłoną FPS-a, którą wydano także na PC, było Halo 2 z 2007 roku. Została ona zapamiętana przez komputerowych graczy głównie ze względu na koszmarną optymalizację oraz konieczność posiadania systemu Windows Vista.

 Na czerwcowych targach E3 Microsoft zapowiedział Halo: Infinite, czyli najnowszą odsłonę serii futurystycznych strzelanek. Tytuł ma być wielkim powrotem cyklu na pecety

 Xbox Play Anywhere to inicjatywa Microsoftu, mająca promować multiplatformowość gier. Gry wydane w ramach programu kupujemy tylko raz i możemy na nich grać na wszystkich związanych z naszym Kontem Microsoft platformach. Nie trzeba więc kupować osobno wersji na Xboksa i Peceta. Zapisane stany gry są współdzielone między wszystkimi urządzeniami, możliwe jest też wprowadzenie crossplay do trybu online – a więc możliwości wspólnej zabawy użytkowników konsol i PC.

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Enslaved Odyssey PS3 (gra używana)

Enslaved Odyssey PS3 (gra używana)

Za ponad 150 lat, świat przyszłości zmieni sie nie do poznania, wszystko co pozostało to ginąca ludzka populacja i bezlitosne roboty pozostałe po wojnach z dalekiej przeszłości. W...

49,00Do sklepu

0 Komentarzy