Hack 'n' Slash nową grą Double Fine

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Hack 'n' Slash nową grą Double Fine - gamedot.pl

Jeżeli lubicie klasyczne gry akcji, przypominające The Legend of Zelda w których obserwujemy bohatera z góry, to powinna was zainteresować nowa pozycja studia Double Fine – Hack 'n' Slash.

 

 

Wbrew pozorom tytuł ten zawiera grę słowną, ponieważ „Hack” odnosi się do hackowania, łamania systemu, wewnątrz którego się znaleźliśmy jako niespodziewająca się niczego elfka. Cała zabawa polega tu bowiem nie tylko na walce i przemierzaniu labiryntów, ale i pokonywaniu  cyfrowych zabezpieczeń.

 

Jak zapewniają twórcy: Hack 'n' Slash będzie przystępne nawet dla osób nie mających zupełnie nic wspólnego z kodowaniem – programiści odnajdą w niej jednak wiele smaczków. Pomysł na stworzenie tego nietypowego połączenia powstał podczas Amnesia Fortnight, akcji w której studio Double Fine podzieliło się na kilka mniejszych zespołów i tworzyło prototypy nowych pozycji, które były prezentowane internautom mogącym glosować na to, które z nich zmienią się w pełnowymiarowe gry.

 

 

To kolejna fajna inicjatywa tego studia, które wypracowało sobie patent na funkcjonowanie poza wpływami wielkich wydawców, jak widać wychodzi im to na zdrowie.  

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]