GTA V: już wkrótce w centrum Los Santos stanie tęcza

ruthless - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
GTA V: już wkrótce w centrum Los Santos stanie tęcza - gamedot.pl

Rzecznik grupy Stockholm Pride, utożsamiającej się ze społecznością LGBT, zapowiedział wypuszczenie nowego moda do GTA V. Modyfikacja umożliwi graczom uczestnictwo w paradzie równości, przechodzącej ulicami Los Santos.

 

 

Wygląda na to, że autorzy sami strzelili sobie w kolano. Rozsądniej byłoby wybrać choćby The Sims bądź jakąkolwiek grę, do której można bez większych przeszkód przemycić taki przekaz. Z pewnością wówczas diametralnie wzrosłyby szanse na powodzenie całej akcji.

Zamiast tego autorzy rozszerzenia zaoferowali nam paradę równości w tytule, w którym działania jej bohaterów niewiele mają wspólnego z lewicową ideologią. Większość misji w GTA V związanych jest z przetaczającą się przez Los Santos gangsterską wojną totalną. Jestem ciekaw, jak twórcy moda chcą połączyć ten fakt z ideałami równości i pokoju. 

 

źródło: kotaku.com  

2 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

2 Komentarze

awatar
Whiti (gość) 7 lat temu

Już widzę te let's play'e gdzie rozstrzeliwują paradę itd.

1 Odpowiedz
awatar
Sff (gość) 7 lat temu

Trevor zaraz by posprzątał

0 Odpowiedz
ruthlessruthlessPrzez lata aktywny, walczący o najwyższe laury i wielkie pieniądze gracz Call of Duty. Obecnie strzela w Counter-Strike’a, tym razem już tylko dla rang i skinów. Uzależniony od muzyki pasjonat dobrego kina, a także zapalony sneakerhead.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]