GTA Online otrzymało zmodyfikowany tryb Oprawców

YASIU - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
GTA Online otrzymało zmodyfikowany tryb Oprawców - gamedot.pl

 

Rockstar w ramach świątecznych niespodzianek postanowił zmodyfikować znany z GTA Online tryb Oprawcy, który od teraz nazywa się Oprawcy.

Choć elementarne założenia nie uległy zmianom (do gry w dalszym ciągu stają dwie drużyny wyposażone w strzelby, maczety oraz potencjalne ofiary posiadające jedynie latarkę i termowizory), to obecnie role obu zespołów zmieniają się co minutę. Krótko mówiąc raz jesteśmy myśliwym, a raz króliczkiem i to w dość szybkim czasie. 

Oprócz tego przygotowano nowy pojazd Autarch, charakteryzujący się przede wszystkim zawrotną szybkością. Trafimy na niego w Legendary Motorsport. 

Jako, iż zbliża się nowy rok, gracze otrzymają możliwość odblokowania kolejnych zawartości, aczkolwiek szczegóły poznamy na dniach. 

Co ciekawe do 8 stycznia za zmiagania w trybie Oprawców (Adwersarza) nabijemy podwójną ilość dolarów oraz punktów reputacji.

1 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Desperados III PC

Desperados III PC

Przejmujesz kontrolę nad bandą oprychów, która zaczyna funkcjonować w środowisku jako grupa antybohaterów i antybohaterek. Z początku bardzo zróżnicowane i silne charaktery stanowią...

149,90Do sklepu

1 Komentarz

awatar
Ania maruwka (gość) 2 lata temu

Kiedy wejdą tryby islamskich terrorystów ?

0 Odpowiedz