Grudniowa premiera dla Lightning Returns: Final Fantasy XIII

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Grudniowa premiera dla Lightning Returns: Final Fantasy XIII - gamedot.pl

Lightning Returns: Final Fantasy XIII jako komputerowy port pojawi się w sprzedaży 10 grudnia. Square Enix przekazuje tu oficjalną informację prasową. Warto przypomnieć, że zwieńczenie sub-serii Final Fantasy XIII pierwotnie miało zostać wydane w tegorocznym wiosennym okresie – zatem poślizg wydawniczy jest naprawdę znaczący.

 

Komputerowe wydanie zostanie wzbogacone o wszystkie znaczące dodatki – bronie, kostiumy czy japoński voice-acting. Wszystko w cenie równej 16 euro. Cóż, atrakcyjna oferta... Lightning Returns: Final Fantasy XIII powinno zapewnić nam nawet 50 godzin dobrej zabawy.

 

 

Square przypuszczalnie zadbało o dobrą optymalizację, albowiem zaprezentowane na Steam konfiguracje sprzętowe nie są czymś, co odstrasza dzisiejszego fana komputerowego gamingu. Framerate na poziomie 60fps raczej utwierdza nas w przekonaniu, że otrzymamy solidny port.

 

Źródło: Eurogamer UK

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

awatar
Raxon (gość) 8 lat temu

Nie mogę zdzierżyć XIII, kupiłem XIII i XIII-2. Ta gra powinna być interaktywnym filmem a nie wciskaniem RPG do filmu. Nudny gameplay. oprawa wizual-audio jest super ale elementy "gry" kuleją strasznie. Każde FF byle nie XIII !

0 Odpowiedz
hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]