Gran Turismo Sport opóźnione - pojeździmy dopiero w 2017

Cascad - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Gran Turismo Sport opóźnione - pojeździmy dopiero w 2017 - gamedot.pl

Nie może być tak, że jakaś platforma (stacjonarna) z rodziny PlayStation obędzie bez Gran Turismo. W przypadku PSX i PS2 były to jedne z najlepszych tytułów jakie posiadacze tamtych platform mogli sobie zafundować. Era PS3 kazała sobie jednak długo czekać na GT5, które zostało już przegonione prze zkonkurencyjną Forzę Motorsport... dalej GT to jednak olbrzymia ścigałka dla największych fanów. Tym bardziej szkoda, że PS4 dostanie własną odsłonę dopiero w 2017 roku.

 

 

Początkowo gra miała ukazać się w listopadzie, ale znając "tradycyjne" dla serii opóźnienia nikt pewnie w to nie wieżył. I jak zwykle niedowiarkowie mieli rację.

 

A powód opóźnienia? Oficjalna wersja nikogo nie zaskoczy "Polyphony Digital chce dopracować ten Gran Turismo Sport tak bardzo jak to tylko możliwe". Najnudniejsze i najmniej konkretne wytłumaczenie w historii.

 

źródło: eurogamer.net

1 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

awatar
WebAloneHero (gość) 7 lat temu

Na c...a narzekasz, mają tam co robić z tym tytułem i licencjami FIA. Jak nie podoba ci się opóźnienie premiery tej gry to z.........j na Osake i pomóż im tam jako absorbent na promieniowanie.

1 Odpowiedz
CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]