Gra o Tron od Telltale Games, znamy datę premiery pierwszego odcinka!

Bartosz "Królik" Królikowski - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Gra o Tron od Telltale Games, znamy datę premiery pierwszego odcinka! - gamedot.pl

Za pomocą Twittera oraz konta na Facebooku Telltale Games ogłosiło dziś datę premiery pierwszego z sześciu odcinków swojej nowej produkcji w oparciu o popularny serial HBO, Gra o Tron, o nazwie Iron From Ice. Pierwsi w świat Pieśni Lodu i Ognia, którego twórcą jest George RR Martin, zanurzą się gracze komputerowi, oraz posiadacze PS4 w USA.

 

Gra na Steam oraz amerykańskim PSN (Tylko na PS4) pojawi się już 02.12. Dzień później grę otrzymają posiadacze Xbox One, Xbox 360 oraz europejscy posiadacze next gena Playstation. Kalendarz zamyka wersja na IOS ukazująca się 04.12 oraz wydanie na PS3, które na cyfrowym rynku pojawi się dopiero 09.12. Twórcy zapowiedzieli na grudzień także konwersję gry na urządzenia z systemem Android, ale obecnie nie wiemy kiedy posiadacze smartfonów z systemem od Google ostatecznie będą mogli zasiąść do gry.

 

W tej sytuacji pozostaje już tylko zaznaczyć sobie krzyżykiem w swoim kalendarzu datę premiery na interesującą nas platformę oraz umilić sobie czekanie grą w równolegle tworzone przez Telltale, Tales From the Borderlands, którego pierwszy odcinek miał premierę w tym tygodniu. 

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

Bartosz "Królik" KrólikowskiBartosz "Królik" KrólikowskiGracz od dziecka. Gra na wszystkim o ile to nie Xbox. Traci pół życia na granie, a drugie pół na pokazywanie gier innym. Wydaje całe swoje pieniądze na pierdoły, a PS4 jest jego pierwszą samodzielnie zakupioną konsolą. Największa gwiazda w zespole.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]