Goku został wybrany ambasadorem Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020

ruthless - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Goku został wybrany ambasadorem Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 - gamedot.pl

Organizacja Igrzysk Olimpijskich w 2020 roku została przyznana Tokio. Co prawda czasu pozostało jeszcze sporo, lecz powoli należałoby zacząć uruchamiać całą machinę marketingową. Najwyższy czas na wybranie ikony tego wielkiego wydarzenia!

 

Wprawdzie Japończycy mogą pochwalić się barwną historią, ale czy siogunowie i samurajowie są w stanie wzbudzić pożądane zainteresowanie? Japończycy dobrze wiedzą jak się sprzedać, więc postawili na swój współcześniejszy dorobek kulturowy, czyli gry wideo oraz anime.

 

Namiastkę tego mogliśmy już zobaczyć podczas ceremonii zamknięcia igrzysk w Rio de Janeiro, kiedy to japoński premier wystąpił przed publicznością w kostiumie Mario. Wówczas to popularny hydraulik miał zostać ambasadorem tokijskiej „olimpiady”. Ostatecznie organizatorzy postawili na Goku, który tym samym stał się oficjalną ikoną Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

 

źródło: konbini.com

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Sorcery Świat Magii PS3 (gra używana)

Sorcery Świat Magii PS3 (gra używana)

W baśniowym świecie młody adept magii sterowany przez gracza zmagać sie musi z złą Królową koszmarów i jej sługusami. Do dyspozycji mając różdżkę zaklętą -...

39,00Do sklepu

0 Komentarzy

ruthlessruthlessPrzez lata aktywny, walczący o najwyższe laury i wielkie pieniądze gracz Call of Duty. Obecnie strzela w Counter-Strike’a, tym razem już tylko dla rang i skinów. Uzależniony od muzyki pasjonat dobrego kina, a także zapalony sneakerhead.
Napisz do autora

Zobacz w sklepie

  • Słuchawki Mad Catz-Tritton Ark 100 Stereo do PS4 Black dla Graczy
    306.61PLN
  • Torba do Laptopa Natec Impala 15.6 + Prezent
    20.36PLN
  • Śródziemie: Cień Wojny PS4 [PL]
    239.00PLN

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl