Główny wątek w Batman: Arkham VR zajmie nam... około 60 minut

Piechol - 
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Główny wątek w Batman: Arkham VR zajmie nam... około 60 minut - gamedot.pl

Premiera Playstation VR już w przyszłym tygodniu. Do mediów ze zdwojoną intensywnością zacierają docierać informacje na temat tytułów startowych na ten sprzęt, niestety nie wszystkie są nacechowane pozytywnie. Tak właśnie jest w przypadku Batman: Arkham VR, które najwidoczniej nie porazi nas swoją długością. Wedle słów Daxa Ginna, pracownika Rocksteady, przejście trzonu rozgrywki powinno zająć graczom około godziny. Nie wlicza się w to oczywiście dodatkowej zawartości, która jest w stanie wydłużyć rozgrywkę o 90 minut, ale i tak spójrzmy prawdzie w oczy: dwie i pół godziny to nie porażający wynik. Wychodzi na to, że Playstation VR dostanie kolejny tytuł startowy, który będzie grą na raz. Dobrze, że przynajmniej jest ich wiele.

 

Źródło: ign.com

0 osób dodało komentarz
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

PiecholPiecholGra odkąd pamięta. Prawdziwy pasjonat gier wideo. Bardziej narratywista, niż ludolog, jednak nie przejdzie obojętnie obok żadnej gry wartej uwagi. Fanboy konsol wszelakich, sporadycznie grywa też na innych sprzętach. Marzy o tworzeniu gier.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]