GG WP – pogadaj z nami w grupie na Facebooku, zbieramy gamedotowiczów!

Cascad - 
8osób uważa ten artykuł za ciekawy
GG WP – pogadaj z nami w grupie na Facebooku, zbieramy gamedotowiczów! - gamedot.pl

To naturalna kolej rzeczy – mamy już fajny portal, mamy was - fajnych użytkowników i rozwijający się z szybkością Pendolino profil na Facebooku. Czas pójść o krok dalej i zaprosić wszystkich w miejsce bardziej kameralne, w którym możecie na luzie porozmawiać z nami, z innymi graczami i powymieniać się tym co znaleźliście w Internecie. 

 

Sprawdźcie co GG WP, czyli Grupa Gamedot Wirtualne Pogaduchy ma wam do zaoferowania. Wpadnijcie, przywitajcie się, powiedzcie w co gracie, w co chcecie grać i pokłóćcie się z nami o to czy lepiej odpalić konsolę czy peceta. Poza tym w grupie panuje też pełna dowolność: jak będzie trzeba to pomożemy nawet zupę ugotować i koło wymienić. Znamy też odpowiedź na każde pytanie.

 

Do przeczytania na GG WP!

 

0 osób dodało komentarz
8osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]