Gameplay oraz pack opening z FIFA 18 Ultimate Team!

YASIU - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

EA Sport podczas specjalnej konferencji zdradziła pierwsze konkrety dotyczące trybu Ultimate Team w FIFA 18.

Zacznijmy od początku. Ujawniono najświeższą listę Ikon, czyli zamienników Legend znanych z Xboxa One, tym razem dostępnych na wszystkich docelowych platformach:

  • Ronaldo Luís Nazário de Lima
  • DIEGO MARADONA
  • THIERRY HENRY
  • LEW JASZYN
  • PELÉ
  • Ronaldinho

 

Aczkolwiek twórcy zaznaczają, że ich lista będzie się z czasem powiększać. Cóż, zobaczymy.

Dodatkowo, co najważniejsze - od teraz wspomniane Ikony będą posiadać kilka różnych wersji swoich kart, różniących się overalem oraz trzema kluczowymi okresami w karierze danego zawodnika. Przykładowo Ronaldinho będzie posiadać edycje z roku 2002, 2004 oraz 2010. 

EA pochwaliło się również pierwszym oficjalnym filmikiem z gry. Pack opening ukazyjący zmodyfikowaną animację otwierania paczek wykonał znany streamer Castro, a właściwy mecz rozegrała przeciwko sobie grupka zawodników z Realu Madryt. 

Jedną z nowości jest nowy tryb Featured Squad Battle będący swego rodzaju FUT Champions, ale granym na komputerowe boty składające się z najlepszych składów znanych osób bądź YouTuberów. Za rozegranie tych starć podobnie jak w wersji online również otrzymamy paczki i monety.

Kolejnym elementem dodanym do produkcji ma być system powtórek z FUT Champions. Od teraz wybrane mecze między topowymi graczami zostaną zapisane na serwerach, a możliwość ich obejrzenia otrzyma każdy zainteresowany fan z poziomu menu. Dodatkowo te najciekawsze spotkania będziemy mogli sobie w dowolnym momencie zapauzować, przyspieszyć, czy obrócić kąt kamery. 

Zapis z całej transmisji na żywio w tym otwieranie paczek zobaczycie pod tym linkiem. Więcej kart elektronicy planują odsłonić podczas zbliżających się targów Gamescom. 

 

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

FIFA 17 XONE [PL]

FIFA 17 XONE [PL]

GRA OPARTA NA SILNIKU FROSTBITE™ Frostbite to jeden z najlepszych silników w branży gier. Dzięki niemu gra FIFA 17 na konsole Xbox One, systemy PlayStation 4 i komputery PC oferuje...

199,00Do sklepu

0 Komentarzy